You are not logged in.

Vrei sa ajuti comunitatea Tanoth.ro? Trimite aplicatia ta!
Aplicatii Gameoperator [Inchise] | Aplicatii Moderator [Inchise]

mapetzkid

Beginner

• "mapetzkid" started this thread

Occupation: Student

• Send private message

1

Saturday, November 21st 2015, 11:08am

Mai joaca cineva?

Salut!
Cand m-am apucat de Tanoth in 2010 febra era foarte mare , jucau multi , nu aveai cum sa lasi gold nefolosit ca nu-l mai aveai pana dimineata. Acum am revenit dupa 4 ani de pauza , nu am mai jucat , am avut cateva probleme legate de pc , am uitat de joc si am revenit acum 2 luni. Joc pe acelasi cont de atunci dar nu mai vad activitate , am vorbit cu bau-bau , detinatorul locului 1 in Sala de onoare de pe s3. Acesta mi-a spus ca multi s-au lasat si as vrea sa stiu daca mai joaca cineva pentru ca as vrea sa intru intr-o alianta sau sa continui e alianta mea care am infiintat-o in 2010. Intrebarea si totodata concluzia acestei polologhi este: Mai joaca cineva? Daca da va rog sa ma contactati in joc mapetzkid sau pe email alexandrutomav2@icloud.com pentru cei ce vor sa infiintam o alianta sau sa continuam pe a mea , loc 37 in Sala de onoare!
Multumesc ca v-ati pierdut timpul sa ma ascultati!
Toate cele bune!
Lumea 3
Alianta Extrem Demons

In ciuda inactivitatii de pe lumea 3 , eu inca mai joc , astept pm pentru Alianta mapetzkid (in joc) sau pe email alexandrutomav2@icloud.com

Respect the seniors!

Zayro

Beginner

Occupation: Bat cai

• Send private message

2

Saturday, November 21st 2015, 2:06pm

Eu joc pe s5 si a mai venit un tip de pe forum zilele astea in alianta.

lordrbi1

Beginner

Occupation: Jucator Tanoth

• Send private message

3

Saturday, November 21st 2015, 8:37pm

Eu mai joc :) S2 si S5
LUMEA 2 <3
ALIANTA CLITCOMMANDER <3

4

Friday, September 29th 2017, 8:30am

Salut!
Am si eu o problema...nu ma pot conecta pe servarul 3 nick yodey level 258...aventuri 6900 si ceva lupte 5000 si ceva... "Nu se poate face conexiunea cu serverul." dc? Ma poate lamuri si pe mine careva?