You are not logged in.

Vrei sa ajuti comunitatea Tanoth.ro? Trimite aplicatia ta!
Aplicatii Gameoperator [Inchise] | Aplicatii Moderator [Inchise]

Dear visitor, welcome to Tanoth ro. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

mapetzkid

Beginner

• "mapetzkid" started this thread

Occupation: Student

• Send private message

1

Saturday, November 21st 2015, 11:08am

Mai joaca cineva?

Salut!
Cand m-am apucat de Tanoth in 2010 febra era foarte mare , jucau multi , nu aveai cum sa lasi gold nefolosit ca nu-l mai aveai pana dimineata. Acum am revenit dupa 4 ani de pauza , nu am mai jucat , am avut cateva probleme legate de pc , am uitat de joc si am revenit acum 2 luni. Joc pe acelasi cont de atunci dar nu mai vad activitate , am vorbit cu bau-bau , detinatorul locului 1 in Sala de onoare de pe s3. Acesta mi-a spus ca multi s-au lasat si as vrea sa stiu daca mai joaca cineva pentru ca as vrea sa intru intr-o alianta sau sa continui e alianta mea care am infiintat-o in 2010. Intrebarea si totodata concluzia acestei polologhi este: Mai joaca cineva? Daca da va rog sa ma contactati in joc mapetzkid sau pe email alexandrutomav2@icloud.com pentru cei ce vor sa infiintam o alianta sau sa continuam pe a mea , loc 37 in Sala de onoare!
Multumesc ca v-ati pierdut timpul sa ma ascultati!
Toate cele bune!
Lumea 3
Alianta Extrem Demons

In ciuda inactivitatii de pe lumea 3 , eu inca mai joc , astept pm pentru Alianta mapetzkid (in joc) sau pe email alexandrutomav2@icloud.com

Respect the seniors!

Zayro

Beginner

Occupation: Bat cai

• Send private message

2

Saturday, November 21st 2015, 2:06pm

Eu joc pe s5 si a mai venit un tip de pe forum zilele astea in alianta.

lordrbi1

Beginner

Occupation: Jucator Tanoth

• Send private message

3

Saturday, November 21st 2015, 8:37pm

Eu mai joc :) S2 si S5
LUMEA 2 <3
ALIANTA CLITCOMMANDER <3

4

Friday, September 29th 2017, 8:30am

Salut!
Am si eu o problema...nu ma pot conecta pe servarul 3 nick yodey level 258...aventuri 6900 si ceva lupte 5000 si ceva... "Nu se poate face conexiunea cu serverul." dc? Ma poate lamuri si pe mine careva?