You are not logged in.

Vrei sa ajuti comunitatea Tanoth.ro? Trimite aplicatia ta!
Aplicatii Gameoperator [Inchise] | Aplicatii Moderator [Inchise]

SEBASTiAN

plethosu

Occupation: Server 3

• Send private message

8,641

Tuesday, April 24th 2012, 4:05pm

Bine ca e hyperion^ lider , el macar stie sa conduca o alianta fara sa triseze ;)
Versul meu e explozibil, vă dau foc ca Nero
Căutați siguranța, circulați cu Sandero .

Aforic

Born to Win

Occupation: Beau,Mananc,Dorm !!

• Send private message

8,642

Tuesday, April 24th 2012, 4:06pm

GATAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SEBASTiAN

plethosu

• Send private message

8,643

Tuesday, April 24th 2012, 4:09pm

Eu am spus tot ce am avut de spus ;)
Apropo ex helix,totii cei insirati mai jos au toti ban,probabil erau complicii tai :P

Ex Helix

TiTANIUM HELIX

• "Ex Helix" has been banned

Occupation: PLAY METIN2

• Send private message

8,644

Tuesday, April 24th 2012, 4:10pm

pai ba sebastiane esti prost de pute pamantul:))dupa ce am terminat eu steagu vistieria si turnul si digur care lam facut la 45 ce era sa mai ramana de facut?:))ce sa mai conduca ce sa mai triseze?esti prost rau serios ;)si ciocu mic ba cioroi ca tu ce-ai facut pe s1 zi ma saracie?ce ai facut pe s1 hai zine si noua cum ai trisat si dadeai triunfator din fese la astia din alianta ta ca esti atre si ai descoperit nush ce sa bagi ps free si defapt tio zis dany lupu caruia iam zis eu ;) hai nu mai vorbi daca stii ca si tu ai trisat ;)mai scrii la mine in guestbook Trisorule.. lasa daca eu is trisor tu esti o taratura esti un cameleon de aliante ;) stai 2 ziel la unu in alianta si apoi oschimbi ca si culoriile cameleonului ;)
da ma aia erau complicii lu mata o ajutau sa se f**a mai usurel si dadeau cu untura in jurul p****i sa alunece mai usurel... probabil :rofl:

Avertisment pentru Insulta/Spam cu emoticoane.
Asa ca o sa iei o mica pauza de pe forum. Snowball

CRACIUN FERICIT TUTUROR :love:

This post has been edited 1 times, last edit by "Snowball" (Apr 24th 2012, 4:33pm)

This post has already been reported.

8,645

Tuesday, April 24th 2012, 4:34pm

Daca aveti chef de cearta/jigniri va rog sa o faceti in alta parte nu pe forum

SEBASTiAN

plethosu

• Send private message

8,646

Tuesday, April 24th 2012, 4:36pm

Sa te vad acum cum stai cu banu-n brate ;)
Injuriile tale sunt o nimica toata , nu ma deranjeaza sa vad copii facuti la lingurita si needucati de parinti.Esti un speciment esuat crede-ma :|
Si vreau sa intervin serios acum,sunt curios dece nimeni din staff nu i-a dat ban lui Ex Helix pentru multiaccount pe forum ? Cum putem tine un cioroi ca el intr-o comunitate ca asta ? e grav rau cu un tanc ca acesta ...

Iar ai inceput?
Avertisment pentru insulta.
O sa iei si tu o mica pauza. Snowball

This post has been edited 3 times, last edit by "Snowball" (Apr 24th 2012, 4:40pm)

8,647

Tuesday, April 24th 2012, 4:42pm

S-au mai linistit apele ^^

Aforic

Born to Win

• Send private message

8,648

Tuesday, April 24th 2012, 5:37pm

Intradevar, liniste si calm ^^

8,649

Tuesday, April 24th 2012, 5:44pm

S-au oprit .. . :huh:
my level of maturity depends on who im with

''Fă flotări'' ,citat by Winter

Arragorn

Pensionat

Occupation: Ochiul din umbra

• Send private message

8,650

Tuesday, April 24th 2012, 6:15pm

Multumesc Super Moderatorului Snowball ca a facut liniste aici.

P.S: De ce a dat dovada Helix este de incultura si de lipsa de buna crestere , nu mai raspundeti la atacuri este si un proverb ''Un om destept rezolva problemele , un geniu le evita''.Daca evitati astfel de discutii , aratati ca sunteti superior celui care arunca cu noroi in voi si dati dovada de omenie , ceea ce nu poate da dovada cel care te jigneste.

This post has been edited 1 times, last edit by "Arragorn" (Apr 24th 2012, 6:22pm)

Aforic

Born to Win

• Send private message

8,651

Tuesday, April 24th 2012, 6:54pm

P.S: De ce a dat dovada Helix este de incultura si de lipsa de buna crestere , nu mai raspundeti la atacuri este si un proverb ''Un om destept rezolva problemele , un geniu le evita''.Daca evitati astfel de discutii , aratati ca sunteti superior celui care arunca cu noroi in voi si dati dovada de omenie , ceea ce nu poate da dovada cel care te jigneste.
Proverbul asta era a lui Guevara nu ? :D
Chiar ca e linsite.. Si plictiseala..:)

Aforic

Born to Win

• Send private message

8,652

Tuesday, April 24th 2012, 9:45pm

Daaaa....
Lumea a5-a , Manusi De Gheata !! Ye :D

8,653

Wednesday, April 25th 2012, 3:43am

pai ba sebastiane esti prost de pute pamantul:))dupa ce am terminat eu steagu vistieria si turnul si digur care lam facut la 45 ce era sa mai ramana de facut?:))ce sa mai conduca ce sa mai triseze?esti prost rau serios ;)si ciocu mic ba cioroi ca tu ce-ai facut pe s1 zi ma saracie?ce ai facut pe s1 hai zine si noua cum ai trisat si dadeai triunfator din fese la astia din alianta ta ca esti atre si ai descoperit nush ce sa bagi ps free si defapt tio zis dany lupu caruia iam zis eu ;) hai nu mai vorbi daca stii ca si tu ai trisat ;)mai scrii la mine in guestbook Trisorule.. lasa daca eu is trisor tu esti o taratura esti un cameleon de aliante ;) stai 2 ziel la unu in alianta si apoi oschimbi ca si culoriile cameleonului ;)
da ma aia erau complicii lu mata o ajutau sa se f**a mai usurel si dadeau cu untura in jurul p****i sa alunece mai usurel... probabil :rofl:

Avertisment pentru Insulta/Spam cu emoticoane.
Asa ca o sa iei o mica pauza de pe forum. Snowball

Sa te vad acum cum stai cu banu-n brate ;)
Injuriile tale sunt o nimica toata , nu ma deranjeaza sa vad copii facuti la lingurita si needucati de parinti.Esti un speciment esuat crede-ma :|
Si vreau sa intervin serios acum,sunt curios dece nimeni din staff nu i-a dat ban lui Ex Helix pentru multiaccount pe forum ? Cum putem tine un cioroi ca el intr-o comunitate ca asta ? e grav rau cu un tanc ca acesta ...

Iar ai inceput?
Avertisment pentru insulta.
O sa iei si tu o mica pauza. Snowball

Booon, sa incepem cu inceputul, amandoi au jignit si poate ca asta era de ajuns pentru un ban mic pentru insulta, dar faptul ca amandoi au adus cuvantul cioroi in mesajul scris asta eu una, nu tolerez asa ceva pe acest forum. Imi asum aceste banuri pentru rasism, sper ca niciunul dintre useri sa nu mai faca aceasta greseala si va anunt ca asa ceva nu admit in comunitatea de care o conduc, cel putin la momentul acesta.
Faptul ca s-au facut si tickete pentru a intreba de ce sunteti banati asta ma face sa rad si sa cred ca a fost un incident izolat care nu se va mai repeta, rasismul nu are ce cauta in comunitatile romanesti, de joc sau cu o alta destinatie.

Banurile se extind la 1 luna pentru ambii useri.

P.S> urmatorul ban se va transforma intr-unul permanent pe aceasta comunitate, de care aveam dreptul sa uzez acum, dar totusi sunt de parerea ca toti meritam o sansa.

This post has been edited 1 times, last edit by "Morphine" (Apr 25th 2012, 3:49am)

8,654

Wednesday, April 25th 2012, 8:46am

Bravo Morphine!
Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar asteptam de mult si o decizie ferma legata de ce se discuta pe forum. Toata stima pentru moderatori.

Sa revenim totusi la offtopic :).
De cateva zile tot urmaresc forumul sa vad ce se mai intampla, ce noutati sunt si pot spune ca nu sunt multumit de loc. Pe langa faptul ca nu s-au facut eventuri(desi multi ne asteptam la asta, fara sa avem confirmare de la staff), s-a deschis un nou server si s-au facut unele reduceri la pietre. In rest, absolut nimic, nici macar cu update-ul ala care are inca bug-uri pe chatul aliantei legat de lupte.
Sunt total dezamagit si cred ca multi dintre noi sunt la fel, unii chiar au renuntat la joc.
Dar, un mic ajutor din partea mea cred ca nu strica pentru cei care mai intra pe forum. Prin urmare, va voi spune cum sa castigati 50 pietre in mod legal, indeplinind toare regulile jocului.
In primul rand, nu trebuie sa fi cumparat pietre deloc pe un server ca astfel ati luat deja bonusul.
In al doilea rand trebuie doar sa va duceti la cumparare pietre si acolo sa alegeti castiga pietre de sange.
Alegeti o oferta free care iti da cat mai putine pietre de sange. Daca totul este ok, o sa aprimiti si pietrele de la oferta si cele bonus.

Spor!
Orice corp luminat lasa o umbra in spate.

8,655

Wednesday, April 25th 2012, 3:05pm

:)

Aforic

Born to Win

• Send private message

8,656

Wednesday, April 25th 2012, 3:09pm

:gamer: Careva o DotA?

8,657

Wednesday, April 25th 2012, 3:51pm

Cred ca am jucat la 11 ani :rofl: :rofl:

Occupation: tanoth

• Send private message

8,658

Wednesday, April 25th 2012, 3:58pm

lasa daca eu is trisor tu esti o taratura esti un cameleon de aliante stai 2 ziel la unu in alianta si apoi oschimbi ca si culoriile cameleonului
cum de v-ati dat seama ca sebastian e un voiajor? :) care mai si scuipa mana care la hranit?:)
Ultima arma a incompetentului e jignirea!

Voi lupta pana la ultima mea picatura de sange ca sa ai dreptul sa nu fii de acord cu mine!

Aforic

Born to Win

• Send private message

8,659

Wednesday, April 25th 2012, 4:01pm

Cred ca am jucat la 11 ani
Da, Si te-ai lasat ca erai prea slab nu :P?

8,660

Wednesday, April 25th 2012, 4:55pm

lol am primit 400 de epice la eventu cu eliodracor pe S7.de..........nu e o gluma 400 !!!!!! cred ca e un bug ceva pacat ca am lvl 30 :(.......o sa revin cu un preent